Google search

 
 

18-19 лютого відбулась ІV  Міжнародна школа ендокринної гінекології, яка вже стала традиційною. Нагадаємо, що Українська асоціація ендокринної гінекології входить до складу Міжнародної федерації спільнот асоціацій ендокринної гінекології.

Асоціація також періодично допомагає організовувати виїзні міжнародні школи ISGE в Україні. У рамках таких заходів професори з різних європейських країн  проводять свої майстер-класи та читають лекції для українських лікарів.

На Міжнародній Школі гінекологічної та репродуктивної ендокринології особлива увага приділяється саме гормональному здоров’ю жінки у всіх її вікових періодах.

Член-кореспондент НАМН України, президент ВГО «Асоціація гінекологів- ендокринологів України», професор Тетяна Татарчук, а також завідуюча кафедрою акушерства, гінекології та перинатології Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика, відповідальний секретар ВГО «Асоціація гінекологів-ендокринологів України», доктор медичних наук, професор Наталія Педаченко виступили модераторами наукової БПР-секції з участю міжнародних експертів з іноземних країн.

Професор Андреа Дженазані – президент Міжнародної асоціації гінекологів-ендокринологів підіймав тему нейрогормональних взаємодій та впливу гормональної терапії на здоров’я головного мозку.

Професор Александра Граціотін торкалась теми застосування гормональної терапії для відновлення сексуального здоров’я жінок у менопаузі та постменопаузі.

Професор Джовані Гранді зупинявся більш детально саме на можливостях гормональної контрацепції у жінок, а також на оптимальному виборі гормональних препаратів, що підходять індивідуально для кожної пацієнтки.

Доповідь професора Наталії Педаченко стосувалась вибору лікаря між традиціями, інноваціями та прогресом у менеджменті жінок із СПКЯ .

Посилання на захід:

https://youtu.be/WOaSGs5T9t8

https://youtu.be/RD_8N5zuctc

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 49.33% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу