Шановні лікарі! Запрошуємо Вас прийняти участь у науково-практичній конференції «Клінічні керівництва для акушера-гінеколога», що відбудеться 14 вересня в форматі онлайн-трансляції наживо одразу в усіх містах і населених пунктах Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.

На Вас чекає зустріч у форматі дискусійного клубу «За круглим столом» з провідними експертами: професор, член-кореспондент НАМН України В. Медведь, д.мед.н, Заслужений лікар України  Н. Жилка, завідувач кафедри акушерства, гінекології та перинатології НУОЗ України імені П.Л. Шупика Наталія Педаченко та інші.

Тільки актуальні знання, засновані на доказовій медицині та сучасні клінічні протоколи!

Захід безкоштовний, попередня реєстрація обов‘язкова‼️

Посилання на реєстрацію

Після закінчення заходу зареєстровані учасники матимуть можливість отримати сертифікати безперервного професійного розвитку 10 балів.

Конференція буде цікава лікарям за спеціальністю: лікарі акушери-гінекологи, гінекологи-онкологи, дерматовенерологи, дитячі гінекологи, неонатологи, ендокринологи, хірурги, урологи, лікарі загальної практики – сімейної медицини, лікарі УЗ-діагностики, лікарі лабораторної діагностики.

Детальну інформацію про захід шукайте на сайті школи: http://asprofosvit.com/gynclinrec1409

Організатори:

• Всеукраїнська Громадська органiзацiя «Асоціація перинатологів України»
  • Національний університет охорони здоров'я України імені П.Л. Шупика

Технічний партнер - компанія «PROFESSIONAL-EVENT».

Чекаємо на Вас: 14 вересня 2023 року, початок об 11.00 год.

Все буде Україна!

Актуальність матеріалу: 49.5% - 2 Голосів