Кафедра гастроентерології, дієтології і ендоскопії НУОЗ України імені П.Л. Шупика разом з президією ГО «Українська гастроентерологічна асоціація» організує проведення Науково-практичної конференції з міжнародною участю  «XV Український гастроентерологічний тиждень», яка  відбудеться 28-30 вересня 2023 у змішаному форматі: (онлай/офлайн). Місце проведення: Еко-готель Коруна, с. Татарів, Івано-Франківська обл. Під час проведення конференції відбудеться сесія Національної школи гастроентерологів, гепатологів України «Новини гастроентерології». Курс післядипломної освіти.

На сесії будуть висвітленні актуальні питання діагностики та лікування захворювань органів травлення за матеріалами клінічних рекомендацій 2022-2023 рр.: новини гепатології (EASL 2023), сучасні тренди ультразвукової діагностики (за матеріалами конгресу Euroson 2023), Новини сесії Американської гастроентерологічної асоціації (DDW 2023), тощо.

Будуть представленні цікаві доповіді українських та іноземних науковців.

Під час Гастротижня будуть вирішуватися питання життєдіяльності Асоціації, працювати секції з актуальних питань профілактики, діагностики та лікування захворювань шлунка, печінки, кишечника з урахуваннями проблем сьогодення.

Участь в конференції безкоштовна.

Запрошуємо лікарів прийняти участь в роботі Науково-практичної конференції з міжнародною участю  «XV Український гастроентерологічний тиждень». Програма заходу

Реєстрація за посиланням: www.gastroukr.org.