Шановні колеги!  Кафедра функціональної діагностики НУОЗ України імені П.Л. Шупика запрошує Вас на контрактні цикли тематичного удосконалення «Основи ультразвукового дослідження серця та судин», які будуть проходити в очному форматі.

Дати проведення циклів:

15.03-29.03.2024
07.06-21.06.2024
18.10-01.11.2024

Форма навчання: Очна

Вартість навчання (станом на грудень 2023 р.): 5000 гнр.

Кількість балів БПР: 50 балів.

Навчання слухачів проводиться на клінічній базі кафедри функціональної діагностики - приватній клініці «Мірум» (вул. Північно-Сирецька, 1/3).

Програма циклів охоплює основи ультразвукового дослідження серця, оцінку розмірів камер, структури і функції клапанів серця, ехокардіографічну діагностику найбільш поширених набутих вад серця, хвороб міокарда, перикарда, оцінку функції клапанних протезів, ультразвукового дослідження артерій і вен.

Будуть детально розглянуті принципи оцінки структури і функції серця (типи геометрії лівого шлуночка, оцінка клапанного апарату,  оцінка систолічної та діастолічної функції лівого шлуночка, оцінка тиску в легеневій артерії та ін.), аспекти ехокардіографічної діагностики та ведення пацієнтів із серцевою недостатністю, кардіоміопатіями, легеневою гіпертензією, вродженими вадами серця.

Куратор циклу асистент Є. Новіков.

Тел.: (095) 4139678

Контрактну путівку на цикли можна придбати:

1. Через систему електронної реєстрації https://nuozu.edu.ua/nv/elektronna-reiestratsiia
  2. У секторі тематичного удосконалення НУОЗ України імені П.Л. Шупика: Київ, вул. Дорогожицька 9, 1-ий поверх адміністративного корпусу, к. 10 А,  Наталія Миколаївна.

Тел.:  (044) 205-49-37 та (044)205-48-25.

Детальніше про реєстрацію та необхідні документи.

Актуальність матеріалу: 69.6% - 5 Голосів
Корисність матеріалу: 55.2% - 5 Голосів