Шановні лікарі! Запрошуємо Вас прийняти участь у науково-практичній конференції «Клінічні керівництва для акушера-гінеколога», що відбудеться 13 березня в форматі онлайн-трансляції наживо одразу в усіх містах і населених пунктах Київської, Тернопільської та Хмельницької областей.

Конференція буде цікава лікарям за спеціальністю: лікарі акушери-гінекологи, гінекологи-онкологи, дерматовенерологи, дитячі гінекологи, неонатологи, ендокринологи, хірурги, урологи, лікарі загальної практики – сімейної медицини, лікарі УЗ-діагностики, лікарі лабораторної діагностики.

Дата: 13.03.2024. Початок об 11:00.

Формат: онлайн.

Кількість балів БПР: 10 балів.

Вартість: безкоштовно.

Реєстрація – обов’язкова.

На Вас чекає зустріч у форматі дискусійного клубу "За круглим столом" з провідними експертами: член-кореспондент НАМН України професор В. Медведь; Заслужений лікар України  професор Н. Жилка; зав. кафедри акушерства, гінекології та перинатології НУОЗ України імені П.Л. Шупика професор Наталія Педаченко та інші.

Тільки актуальні знання, засновані на доказовій медицині та сучасні клінічні протоколи!

Посилання на реєстрацію

Детальну інформацію про захід шукайте на сайті школи

Організатори:

Всеукраїнська Громадська органiзацiя "Асоціація перинатологів України"

Національний університет охорони здоров'я України імені П.Л. Шупика

Технічний партнер - компанія «PROFESSIONAL-EVENT».

Чекаємо на Вас: 13 березня 2024 року, початок об 11:00 год.

Все буде Україна!