Шановні лікарі! Запрошуємо Вас прийняти участь у науково-практичній конференції «Пацієнт у ракурсі міждисциплінарного погляду», що відбудеться 12 березня в форматі онлайн-трансляції одразу в усіх містах і населених пунктах Київської, Тернопільської та Хмельницької областей.

До участі запрошуються: лікарі загальної практики – сімейної медицини, терапевти, педіатри, неонатологи, кардіологи, гастроентерологи, пульмонологи, нефрологи, ендокринологи, ревматологи, неврологи, психіатри, імунологи, алергологи, інфекціоністи, дитячі інфекціоністи, дитячі кардіологи, дитячі пульмонологи, дитячі гастроентерологи, отоларингологи, дитячі отоларингологи, лікарі клінічної та лабораторної діагностики, фтизіатри, лікарі функціональної діагностики, рентгенологи, лікарі УЗ-діагностики.

Дата: 12.03.2024. Початок об 11:00.

Формат: онлайн

Кількість балів БПР: 10 балів

Вартість: безкоштовно.

Реєстрація обов’язкова.

На Вас чекає навчання у форматі дискусійного клубу "За круглим столом" з провідними експертами: доктором мед. наук і Заслуженим лікарем України Інною Гогунською, професором і керівником Центру ревматології клінічної лікарні «Феофанія» Іриною Головач та іншими

Тільки актуальні знання, засновані на доказовій медицині та сучасні клінічні протоколи!

Посилання на реєстрацію

Детальну інформацію про захід шукайте на сайті школи

Організатори:

• Громадська органiзацiя "Асоціація професійного удосконалення лікарів"
  • Національний університет охорони здоров'я України імені П.Л. Шупика

Технічний партнер - компанія «PROFESSIONAL-EVENT»

Чекаємо на Вас: 12 березня 2024 року, початок об 11.00 год.

Все буде Україна!