Шановні колеги, Інститут серця МОЗ України і Національний університет охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика запрошують Вас взяти участь у Х щорічній науково-практичній конференції «Актуальні питання кардіології та кардіохірургії».

Дата: 24 жовтня 2024 р.

Години проведення: 9:45 – 16:00

Кількість балів БПР: 5 балів

Формат проведення: онлайн/офлайн

Вартість: безкоштовно

Реєстрація за посиланням.

Основною темою конференції є хірургічне та ендоваскулярне лікування вад аортального клапана. Будуть оприлюднені результати досліджень співробітників Інституту серця МОЗ України і аспірантів кафедр НУОЗ України імені П.Л. Шупика. У рамках окремих засідань буде розглянуто нові рекомендації Європейського кардіологічного товариства з діагностики та лікування фібриляції передсердь, сучасні аспекти лікування гострих коронарних синдромів і серцевої недостатності.

Програма конференції додається.

Конференцію заплановано як захід БПР лікарів за спеціальностями:

анестезіологія, дитяча кардіологія, дитяча кардіоревматологія, загальна практика – сімейна медицина, інвазивна електрофізіологія, інтервенційна кардіологія, кардіологія, медицина невідкладних станів, терапія, функціональна діагностика, хірургія серця та магістральних судин.

Учасники, які успішно пройдуть тестування за підсумками конференції, отримають сертифікат БПР (5 балів). Доступ для заповнення форми тестування буде оприлюднено під час заходу.

Посилання для попередньої реєстрації на конференцію.

Бажаємо успіхів у Вашому безперервному професійному розвитку!

З найкращими побажаннями,

Генеральний директор ДУ «Інститут серця МОЗ України» член-кореспондент НАМН України професор Б. Тодуров

Завідувач кафедри функціональної діагностики НУОЗ України імені П.Л. Шупика професор О.Жарінов