Шановні колеги! Кафедра військової підготовки та реабілітації військовослужбовців НУОЗ України імені П.Л. Шупика має честь запросити Вас на цикл тематичного удосконалення «Організація і зміст хірургічної допомоги при ранах, травматичному шоку і травмах кінцівок» розробленого колективом кафедри.
Мета циклу - удосконалення системи професійних знань та навичок освоєння сучасних технологій надання хірургічної допомоги в лікуванні ран, травм кінцівок і шоку, які виникають у військових та цивільного населення під впливом екстремальних факторів бойової обстановки.
Дата: 04.11.2024-16.11.2024
Кількість балів БПР: 50 балів
Вартість участі - 3000 грн.
Формат проведення: змішаний
Запланована кількість учасників: 20
Цільова аудиторія: лікарі-хірурги, лікарі-травматологи, лікарі-анестезіологи, лікарі-невідкладної медичної допомоги.
Програма складається із 5 розділів. В основних розділах передбачається розгляд питань, пов’язаних з концептуалізацією сучасного міждисциплінарного напряму діагностики і хірургічної допомоги при бойовій травмі відповідно до існуючих протоколів. Будуть розглядатися питання хірургічного лікування вогнепальних та мінно-вибухових ран верхніх і нижніх кінцівок, можливостей покращення та аналіз результатів хірургічного лікування бойових поранень кінцівок.
Розглядатимуться принципи проведення ампутацій, реампутацій та покази до їх проведення при мінно-вибуховій травмі, відповідно до вимог системи якості підготовки кадрів для сфери охорони здоров'я, ознайомлення з новітніми досягненнями в галузі. Значна увага приділятиметься медичній реабілітації поранених із бойовою травмою верхніх і нижніх кінцівок. Вивчатимуться питання профілактики та лікування травматичного шоку (ТШ) і синдрому тривалого стиснення (СТС) на етапах медичної евакуації (ЕМЕ). Навчальний план розрахований на 90 годин.
Практичні заняття проводяться на базі НУОЗ України імені П.Л. Шупика, в тому числі підсумковий контроль знань, та на базі закладу, який забезпечує ресурси для якісного проведення практичних занять.
Для виконання цієї програми під час навчання передбачено види навчальних занять: лекції, практичні заняття, різні види семінарських занять, а також самостійну роботу слухачів.
Слухачам, які виконали програму і успішно склали іспит, видається посвідчення встановленого зразка.
Місце проведення: Київ, вул. Дорогожицька, 9, кафедра військової підготовки та реабілітації військовослужбовців НУОЗ України імені П.Л. Шупика.
Викладачі:
Бут Віталій Петрович – завідувач кафедри військової підготовки та реабілітації військовослужбовців.
НПП кафедри: професор Петро Білінський;
Доценти: Тарас Марчук, Микола Омельченко.
Додаткова інформація: 0973596614 Петро Білінський