Профіль ради: 14.01.03 «Хірургія»

Наказ МОН про створення:  1166

Дата початку повноважень:  23.12.2022

Дата закінчення повноважень:  22.12.2025

Email ради: [email protected]

Голова ради:

1. Козинець Георгій Павлович, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри, Національний університет охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика, спеціальність 14.01.03.

Заступник голови:

1. Гетьман Вадим Григорович, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри, Національний університет охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика, спеціальність 14.01.03.

Вчений секретар:

1. Жернов Олександр Андрійович, доктор медичних наук, професор, професор кафедри, Національний університет охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика, спеціальність 14.01.03.

Члени ради:

1. Білий Володимир Якович, доктор медичних наук, професор, професор кафедри, Українська військово-медична академія, спеціальність 14.01.03.
  1. Біляєва Ольга Олександрівна, доктор медичних наук, професор, професор кафедри, Національний університет охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика, спеціальність 14.01.03.
  1. Білянський Леонід Семенович, доктор медичних наук, професор, професор кафедри, Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, спеціальність 14.01.03.
  1. Дядик Олена Олександрівна, доктор медичних наук, професор, в.о. завідувача кафедри, Національний університет охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика, спеціальність 14.01.03.
  1. Заруцький Ярослав Леонідович, доктор медичних наук, професор, професор кафедри, Українська військово-медична академія, спеціальність 14.01.03.
  1. Крижевський Вадим Віталійович, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри, Національний університет охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика, спеціальність 14.01.03.
  1. Лурін Ігор Анатолійович, доктор медичних наук, професор, віце-президент, Національна академія медичних наук України, спеціальність 14.01.03.
  1. Рощін Георгій Георгійович, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри, Національний університет охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика, спеціальність 14.01.03.
  1. Саволюк Сергій Іванович, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри, Національний університет охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика, спеціальність 14.01.03.
  1. Слонецький Борис Іванович, доктор медичних наук, професор, професор кафедри, Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, спеціальність 14.01.03.
  1. Сорокін Богдан Вікторович, доктор медичних наук, професор, професор кафедри, Національний університет охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика, спеціальність 14.01.03.
  1. Фелештинський Ярослав Петрович, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри, Національний університет охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика, спеціальність 14.01.03.
  2. Ходос Валентин Андрійович, доктор медичних наук, професор, професор кафедри, Національний університет охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика, спеціальність 14.01.03.