Спеціалізована вчена рада Д 26.852.49 для проведення разового захисту дисертації Кушніра Віталія Андрійовича

Профіль ради: 14.01.21 «Травматологія та ортопедія», 14.01.40 «Медицина катастроф»

Наказ МОН про створення:  920

Дата початку повноважень:  26.06.2024

Голова ради:

1. Толстанов Олександр Костянтинович, доктор медичних наук, професор, проректор з науково-методичної роботи, Національний університет охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика, спеціальність 14.01.40.

Заступники голови:

1. Волосовець Антон Олександрович, доктор медичних наук, завідувач кафедри, Національний університет охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика, спеціальність 14.01.40.
  2. Рощін Георгій Георгійович, доктор медичних наук, завідувач кафедри, Національний університет охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика, спеціальність 14.01.40.

Вчений секретар:

1. Кузьмін Валерій Юрійович, кандидат медичних наук, доцент кафедри, Національний університет охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика, спеціальність 14.01.03.

Члени ради:

1. Анкін Микола Львович, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри, Національний університет охорони здоров’я України імені П.  Л.  Шупика , спеціальність 14.01.21.
  2. Бурлука Володимир Володимирович, доктор медичних наук, професор, професор кафедри, Українська військово-медична академія МО України , спеціальність 14.01.21.
  3. Герцен Генріх Іванович, доктор медичних наук, професор, професор кафедри, Національний університет охорони здоров’я України імені П.  Л.  Шупика, спеціальність 14.01.21.
  4. Гринзовський Анатолій Михайлович, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри, Національний медичний університет імені О.  О.  Богомольця МОЗ України , спеціальність 14.01.40.
  5. Гур'єв Сергій Омелянович , доктор медичних наук, заступник директора, Державний заклад «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України», спеціальність 14.01.21.
  6. Іскра Наталія Іванівна, доктор медичних наук, професор, професор кафедри, Національний університет охорони здоров'я України імені П.  Л.  Шупика, спеціальність 14.01.21.
  7. Крилюк Віталій Омелянович, доктор медичних наук, директор, Державний заклад «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України», спеціальність 14.01.40.
  8. Марциняк Степан Михайлович, доктор медичних наук, професор, в.  о.  завідувача кафедри, Національний університет охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика, спеціальність 14.01.21.
  9. Моісеєнко Раїса Олександрівна, доктор медичних наук, професор, проректор, Національний університет охорони здоров'я України імені П.  Л.  Шупика, спеціальність 14.01.40.

Документи прийнятих до захисту дисертаційних робіт

Здобувач КУШНІР ВІТАЛІЙ АНДРІЙОВИЧ

Документи прийнятих до захисту дисертаційних робіт

Здобувач КУШНІР ВІТАЛІЙ АНДРІЙОВИЧ