Бондарчук Артем Миколайович, асистент кафедри паліативної та хоспісної медицини

Освіта: Вища медична, спеціалізація з фтизіатрії та пульмонології (без категорії)

2004-2010 Національний Медичний Університет ім. О.О.Богомольця; 2010-2012 національний медичний університет ім. О.О.Богомольця; інтернатура за напрямком фтизіатрія та пульмонологія на кафедрі фтизіатрії та пульмонології. 2012-2014 клінічна ординатура за напрямком фтизіатрія при національному медичному університеті ім. О.О.Богомольця.

Досвід роботи: 2016 – по теперішній час консультант Міністерства юстиції України за напрямком «Моніторинг та оцінка»

2014 – 2016 консультант за напрямком «спеціаліст з туберкульозу» ДПтС України в рамках впровадження гранту ГФ

2015 - по теперішній час асистент кафедри паліативної та хоспісної медицини НМАПО ім. П.Л. Шупика

2010 – 2012 Київський протитуберкульозний диспансер №1

Лікар-інтерн ,фтизіатричне відділення №2 (лікування хворих з ВДТБ та РТБ);

З 02.2012 – 08.2012 лікар-фтизіатр фтизіатричного відділення №4 (лікування хворих за четвертою категорією) Севастопольського протитуберкульозного диспансеру.

2012 - 2014:   національний медичний університет ім. О.О.Богомольця, кафедра фтизіатрії та пульмонології , клінічний ординатор ;

З 2012: Київський протитубекульозний диспансер №1, лікар – фтизіатр  ІІ відділення (лікування хворих за першою та другою категорією).

Додаткова інформація: з 2015 р. - досвід роботи з базою даних реєстру хворих на туберкульоз (національний адміністратор реєстру)

З 2014 р. – по теперішній час відповідальний за збір, узагальнення та надання звітніх форм відповідно до вимог наказів МОЗ України від 02.09.2009 № 657 “Про затвердження форм первинної облікової документації і форм звітності з туберкульозу та інструкцій щодо їх заповнення”, зареєстрованого у Міністерстві юстиції 16.11.2009 за № 1069/17085 та від 07.03.2013 № 188 “Про затвердження форм первинної облікової документації і форм звітності з хіміорезистентного туберкульозу та інструкцій щодо їх заповнення”

Проходження тренінгів з питань е-TB Manager

Проходження тренінгів для тренерів по впровадженню реєстру хворих на туберкульоз.

Проходження тренінгів для тренерів за курсом «Управління забезпеченням ПТП з використанням QuanTB».

Асистент Бондарчук А.М. завершує підготовчу роботу для планування та затвердження теми кандидатської дисертації на тему «Обґрунтування надання паліативної та хоспісної допомоги хворим на туберкульоз в установах Державної кримінально-виконавчої служби України»