Google search

Кожан Наталія Євгеніївна, асистент кафедри, кандидат медичних наук, Заслужений лікар України, спеціаліст по Управлінню і менеджменту в охороні здоров’я, полковник внутрішньої служби у відставці.

Освіта:

Київський медичний інститут ім. акад. О.О. Богомольца, 1973-1979 рр.

Project Management Institute, тренінг «Менеджмент проектної діяльності», Київ (Україна)

ВООЗ, FILHA, Міжнародний тренінг з контролю за туберкульозом, Рига (Латвія), Тарту (Естонія).

ВООЗ, Регіональна конференція в рамках європейської програми «Охорона здоров’я в тюрмах», Ірландія (2014 р.), Киргистан (2015 р.).

USAID, PEPFAR, MSH, тренінг «Організація виконання та фінансового супроводу субгрантів Глобального Фонду: інструкції, політики та рекомендації», Київ, 2016.

Професійний досвід:

  1. Робота в санітарно-епідеміологічних закладах м. Києва, головний позаштатний імунолог, епідеміолог Головного управління охорони здоров’я в м. Києві, 1979- 1994 рр.
  2. Київський науково-дослідний інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського, заочна аспірантура, 1987-1991рр.
  3. Служба у Міністерстві внутрішніх справ України, головний епідеміолог 1994-1999 рр.
  4. Служба у Державному департаменті України з питань виконання покарань, заступник начальника управління охорони здоров’я, Головний державний санітарний лікар,1999-2009 рр.
  5. Міжнародний благодійний фонд «СНІД Фонд Схід-Захід», менеджер проекту, 2009-2010 рр.
  6. БФ «Розвиток України», керівник відділу діагностики та лікування туберкульозу у проекті «Зупинимо туберкульоз в Україні» за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією (9 раунд), 2010-2012 рр.
  7. Всеукраїнська Рада Захисту Прав і Безпеки Пацієнтів, 2012 р. по теперішній час, керівник департаменту інфекційного контролю.
  8. Управління ООН з наркотиків та злочинності, консультант з питань ВІЛ-інфекції СНІДу в пенітенціарних установах та консультант з розробки учбових програм для навчальних закладів Державної кримінально-виконавчої служби України, 2015 р.
  9. Представництво Європейського бюро ВООЗ в Україні, консультант з питань реформування охорони здоров’я в Державній кримінально-виконавчій службі України, 2015 р.
  10. Державна пенітенціарна служба України, програмний менеджер проекту Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, червень 2014 р. по жовтень 2016 р.
  11. РАТН, проєкт «Заради життя», менеджер напрямку «Служба пробації», 2018-2022 рр.
  12. МГО «Міжнародний інститут проблем ВІЛ/СНІДу та туберкульозу, менеджер проєкту, 2019 р -2023 рр.
  13. Українська діабетична федерація, виконавчий директор, 2020 р по теперішній час.
  14. Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупіка, асистент кафедри паліативної і хоспісної медицини, жовтень 2016 р. по теперішній час.

Приймала участь  як член робочих груп у підготовці  Національних програм по боротьбі з епідеміями туберкульозу та   ВІЛ-інфекції в Україні» і заявок від України до Глобального фонду для боротьби зі СНІДОМ туберкульозом та малярією, PEPFAR.

Має багаторічний досвід проведення тренінгів з питань ВІЛ-інфекції/СНІДу, вірусних гепатитів, туберкульозу,  упередженості, стигми та дискримінації.

Під час епідемії ковіду викладала курсантам питання протиепідемічних заходів в  закладах довготривалого догляду, під час  військових дій на території України - питання тактичної екстреної медичної допомоги при пораненнях  і ушкодженнях в бойових умовах та застосуванні зброї масового ураження.

На протязі останніх двох років  активно займається волонтерською діяльністю.