На кафедрі промислової, клінічної фармації та клінічної фармакології проводяться цикли тематичного удосконалення за напрямками: «Промислова фармація», «Актуальні питання клінічної фармакології у внутрішній медицині». Тривалість циклів ТУ складає 2 тижні.
На кафедрі проходять цикли спеціалізації зі спеціальності «Клінічна фармація» тривалістю 6 місяців ( для фармацевтів загального профіля, які закінчили інтернатуру за спеціальністю «Фармація» за дипломом «Фармація») та 2 місяці (для клінічних фармацевтів, які закінчили інтернатуру за спеціальністю «Фармація» за дипломом «Клінічна фармація»).
Контроль за навчальним процесом здійснює завідувач кафедри. Викладачі проводять взаємовідвідування занять. Методики проведення семінарських та практичних занять та лекцій періодично обговорюються на методичних нарадах кафедри і протоколюються.
Практичні заняття циклів з промислової фармації безпосередньо проходять на технологічних дільницях, у лабораторіях базового виробничого підприємства ПрАТ “Фармацевтична фірма “Дарниця”, яке одне з перших в Україні було сертифіковано у відповідності до GMP.
Кожному слухачеві видається технологічний одяг та взуття, що є невід’ємною частиною правил GMP. Така форма навчання дуже сприятливо впливає як на слухачів, так і на фахівців-кураторів – це було доведено багаторічним досвідом існування кафедри. Після таких занять проводиться семінар-дискусія, на якому слухачі та фахівці-куратори обмінюються досвідом. Практичні заняття з фаху «Клінічна фармація» та «Клінічна фармакологія» проходять безпосередньо у клінічних відділеннях (амбулаторіях) та аудиторіях клінічних баз.
Викладачі кафедри, які мають лікарські категорії, здійснюють лікувально-діагностичну роботу за різними спеціальностями. Співробітники кафедри приймають участь в наукових клінічних дослідженнях з дотриманням вимог біоетики, проводять експертну оцінку ефективності та безпеки фармако- і фітотерапії для профілактики, лікування і реабілітації хворих; перевіряють якість наданої медичної допомоги та відповідність фармакотерапії клінічним протоколам та формулярам; апробують і впроваджують в практику сучасні лікарські засоби у межах чинного законодавства і нормативних актів; здійснюють допомогу відповідальним особам у ЛПЗ по веденню документації та складанню річних звітів з фармаконагляду (аналіз випадків побічних реакцій/неефективності) ліків.