Кафедра має чотири клінічні бази:

Клінічна лікарня № 5 м. Києва, хірургічне відділення (40 ліжок). Співробітники кафедри ведуть консультативний прийом, беруть участь в ургентній та плановій хірургічній діяльності.

КЗ КОР «Київська обласна клінічна лікарня», хірургічне відділення (60 ліжок). Співробітники кафедри ведуть консультативний прийом в поліклініці КОКЛ, беруть участь у планових і екстрених виїздах по Київській області.

Головний військово-медичний клінічний ордена Червоної Зірки центр Головного військового клінічного госпіталю МО України, відділення проктології та онкопроктології з палатами для хіміотерапії ( 30 ліжок) Співробітники кафедри ведуть консультативний прийом, беруть участь в плановій хірургічній діяльності.

Центральна районна лікарня Києво-Святошинського району Київської області хірургічне відділення (60 ліжок). Співробітники кафедри ведуть консультативний прийом, беруть участь в плановій хірургічній діяльності.