12 червня 2023 року кафедра ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки розпочала двотижневий виїзний цикл ТУ «Дотримання правил радіаційної безпеки в медичних закладах», що відбувається у м. Кропивницький.

Цикл ТУ проходить на базах спеціалізованої клініки «Tomoclinic», та клініки «Сім’я» і Кропивницького обласного онкологічного диспансеру.

Від кафедри ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки в організації та роботі циклу тематичного удосконалення взяли участь завідувач кафедри д. мед. н. Павло Король та професор кафедри Олег Щербіна.

Цикл тематичного удосконалення відкрив генеральний директор спеціалізованої клініки «Tomoclinic» Володимир Ященко та побажав учасникам заходу плідної та творчої роботи.

Слухачами циклу із зацікавленістю було заслухано доповіді Павла Короля: «Радіаційні аварії. Ядерний тероризм. Сучасна радіаційна обстановка в Україні», «Тераностика-унікальна концепція ядерної медицини», «Діагностичні можливості гібридної візуалізації», а також презентації Олега Щербіни: «Принципи та методи радіонуклідної діагностики» та «Позитронно-емісійна томографія в сучасній клінічній практиці». Презентації виявились змістовними та викликали жваву дискусію серед учасників семінару.

Під час навчання слухачі циклу ТУ мали можливість відвідати спеціалізовану клініку «Tomoclinic» та «Сім’я», а також Кропивницький обласний онкологічний диспансер та ознайомитися з сучасним діагностичним обладнанням та особливостями організації роботи співробітників даних закладів.

Як зазначив директор клініки «Tomoclinic» Володимир Ященко, участь у виїзних циклах тематичного удосконалення Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика є значущою подією, а подальша співпраця буде корисною для підвищення професійного рівня фахівців з ядерної медицини та радіаційної онкології в Україні, а також обміну досвідом у контексті запровадження та застосування сучасних інноваційних методів гібридної візуалізації.

Участь у виїзних циклах тематичного удосконалення НУОЗ України імені П.Л. Шупика дозволяє лікарям клінічних закладів знайомитись із сучасними методами діагностики пухлинних та запальних захворювань, актуальними вимогами радіаційної безпеки при роботі з радіологічним обладнанням з метою забезпечення їх впровадження у клінічну практику.

Актуальність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів