Кафедра інфекційних хвороб НУОЗ України імені П. Л. Шупика продовжує плідну співпрацю з Центром громадського здоров’я.  25 вересня 2023 року закінчився черговий однотижневий цикл ТУ «Основи антиретровірусної терапії: ведення випадку ВІЛ-інфекції» (за очно-заочною формою з елементами дистанційного навчання).

Даний цикл ТУ проводився для лікарів, які зареєструвалися через сайт Центру громадського здоров’я. Навчаючись на циклі ТУ лікарі змогли розширити свої знання з питань етіології, особливості клінічного перебігу та діагностики ВІЛ-інфекції, оволодіти основними принципами призначення антиретровірусної терапії, а також удосконалити організаційні аспекти роботи з людьми, які живуть із ВІЛ. Після проходження циклу ТУ і успішного складання тестів на он лайн платформі сайту Центру громадського здоров’я слухачі отримали посвідчення встановленого зразка.

З розкладом інших циклів ТУ, які присвячені тематиці ВІЛ-інфекції можна ознайомитися на сайті Центру громадського здоров’я за посиланням portal.phc.org.ua/uk/. Запрошуємо на навчання лікарів усіх спеціальностей, які цікавляться проблемою ВІЛ-інфекції.

Актуальність матеріалу: 71.5% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 71.5% - 2 Голосів