20 грудня 2023 року в.о. завідувача кафедри фармації д.фарм.н. Сергій Соловйов взяв участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Фармацевтична освіта, наука та практика: стан, проблеми, перспективи розвитку», присвяченій 25-річчю фармацевтичного факультету Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

В рамках роботи секції «Сучасні аспекти організації фармацевтичної справи: досягнення та перспективи» Сергієм Соловйовим було зроблено доповідь за результатами наукової роботи на кафедрі фармації на тему “Епідеміологічні основи маркетингових та фармакоекономічних досліджень лікарських засобів для фармакотерапії ГРВІ”.

Епідеміологічні дані відіграють важливу роль в оцінці та прогнозуванні фармацевтичного ринку. Розуміння поширеності певних захворювань допомагає планувати актуальні напрями розробки нових лікарських засобів та планувати попит. Важливість цих даних полягає в їх здатності кількісно визначити незадоволену потребу, допомагати в комерційному плануванні, сприяти економічному аналізу в охороні здоров’я та оцінці медичних технологій. В дослідженні було висунуто та підтверджено на практиці гіпотезу про вплив епідемічного процесу на попит та реалізацію лікарських засобів для етіотропної фармакотерапії ГРВІ. Учасники конференції високо оцінили представлені результати наукових досліджень та побажали подальших успіхів в розвитку кафедри фармації нашого університету.