Google search

 
 

16 травня 2024 року відбулася тристороння робоча зустріч між науково-педагогічними працівниками закладів вищої медичної та фармацевтичної освіти, представниками студентського самоврядування з різних регіонів України і представниками бізнесу та фармацевтичної промисловості корпорації «Артеріум».

Національний університет охорони здоров'я імені П.Л. Шупика представляли декан фармацевтичного та медико-профілактичного факультету професор В. Михальчук, завідувач відділу наукових електронних ресурсів та інформаційних технологій наукової бібліотеки НУОЗУ імені П.Л. Шупика доцент О. Гетало, завідувач кафедри фармації, професор С. Соловйов та старший викладач кафедри фармації, відповідальний за навчально-методичну роботу, к.пед.н. Н. Білоусова.

Учасники конференції «Бізнес і освіта у фармацевтичній галузі. Рецепт ефективної співпраці» взяли участь в обговоренні підготовки професіоналів фармацевтичної галузі відповідно нових вимог згідно Європейської директиви 25/36/ЄС та нових професійних стандартів підготовки професіоналів фармацевтичної галузі за спеціальністю 226 Фармація, промислова фармація.

Для обговорення було виокремлено питання якості фармацевтичної освіти очима викладачів, Job-сайтів на тенденції вибору молоді. Міжнародний досвід співпраці та перспективи для розвитку фармацевтичної освіти, досвід роботи корпоративних університетів національних виробників у підготовці кваліфікованих кадрів для фармацевтичної галузі було розкрито в процесі панельної дискусії між представниками фармацевтичного бізнесу, науково-педагогічними працівниками та студентським самоврядуванням.

Серед учасників конференції піднімались питання заробітних плат, матеріально-технічного забезпечення закладів вищої фармацевтичної освіти, впровадження в освітній процес дуальної освіти, можливості здобувачам вищої освіти проходити виробничі практики на фармацевтичних підприємствах, розвиваючи в подальшому кар’єрне зростання.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 25% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 25% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 25% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також