З 20 травня по 3 червня 2024 року на кафедрі хірургії та судинної хірургії Національного університету охорони здоров'я України імені П.Л. Шупика (завідувач кафедри –професор C. Саволюк) триває цикл тематичного удосконалення «Інноваційні технології в плановій та невідкладній хірургії».

Як завжди, даний цикл насичений навчанням безпосередньо в клініках, в операційних, з демонстрацією та розборами сучасних хірургічних методів та способів хірургічного лікування.

За 2 тижні циклу слухачі, що приїжджали з усієї України, мали змогу взяти участь та спостерігати за виконанням як планових втручань (6 метаболічних/баріатричних операцій, 2 загально-хірургічних операції) так і ургентних втручань (під час 2 чергувань – 14 операцій).

Слухачі циклу мали змогу взяти участь у детальному розборі кожного клінічного випадку, обговорити технічні аспекти виконуваних втручань, отримати сучасну теоретичну базу, відвідати операційну, поспілкуватись з завідувачем кафедри, заслуженим лікарем України, професором С. Саволюком та асистентом кафедри, к. мед. н. Д. Завертиленком.

Практично орієнтоване навчання, участь у хірургічних втручаннях та клінічних розборах на всіх етапах лікування пацієнтів завжди цікавить та приваблює слухачів з профільних хірургічних відділень державних та приватних лікувальних закладів.