Google search

 
 

Національний університет охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика поводить підготовку здобувачів вищої освіти на третьому освітньо-науковому рівні, а саме докторів філософії за спеціальністю 221 «Стоматологія», галузь знань «Охорона здоров’я».

30 травня 2024 року на кафедрі терапевтичної стоматології відбулось засідання, де були заслухані звіти PhD студентів (аспірантів) кафедри щодо проведеної наукової роботи за поточний рік навчання.

В умовах воєнного стану здобувачі вищої освіти третього освітньо-наукового рівня протягом року поєднували дослідницько-інноваційну діяльність з освітньою складовою навчання. За звітний період аспіранти І року навчання затвердили теми наукових досліджень, обстежували тематичних хворих згідно протоколів, затверджених комісією з етики, проводили експериментальні дослідження на тваринах. Оцінювання успішності наукової складової програми відбувалося з урахуванням кількості виступів на наукових конференціях, публікацій в спеціалізований наукових журналах.

В НУОЗ України імені П. Л. Шупика було організовано і проведено дві науково-практичні конференції для молодих вчених, на яких аспіранти мали змогу представити свій науковий доробок.

Освітня складова навчання на третьому рівні включала вивчення питань етики в проведенні дисертаційних досліджень, ділової комунікації, філософії, медичної статистики, англійської мови та багато інших дисциплін.

Після атестації на кафедрі терапевтичної стоматології, звіти аспірантів були заслухані на науковій комісії стоматологічного факультету та розглянуто можливість їх переведення на наступний рік навчання.

Наукова комісія під головуванням декана стоматологічного факультету професора Ірини Трубки і завідувача відділом аспірантури і докторантури Наталії Серьогіної та за участі усіх завідувачів стоматологічних кафедр, наукових керівників PhD студентів, відповідальних за наукову роботу заслухали звіти аспірантів І – IV років навчання про виконання індивідуальних планів, освітні компоненти та стан проведення дослідницько-інноваційної роботи.

Наукова комісія відмітила високу активність і залучення аспірантів в проведенні наукових досліджень, навички професійної комунікації, а саме їх вміння публічного виступу, навички академічного письма, а саме публікації результатів дослідження, оглядів літератури у фахових рецензованих виданнях.

А здобувачі вищої освіти подякували викладачам за можливість отримувати сучасні фундаментальні знання та навички зі стоматології.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 89.67% - 6 Голосів
Корисність матеріалу: 89.67% - 6 Голосів
Доступність матеріалу: 89.67% - 6 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також