Google search

 
 

Сепсис – це тяжкий системний стан, який виникає у результаті поширення інфекції в організмі. Це потенційно загрозливий стан для життя пацієнта. Тому особливої актуальності набувають своєчасне виявлення ранніх і пізніх ознак сепсису, здійснення комплексного підходу задля підтвердження діагнозу та своєчасного встановлення таких грізних ускладнень як септичний шок, поліоргання недостатність тощо.

Різноманітні аспекти діагностики та лікування сепсису у пацієнтів були висвітлені під час циклу тематичного удосконалення за очно-заочною формою з елементами дистанційного навчання «Діагностика та інтенсивна терапія сепсису» (завідувач кафедри професор Олег Лоскутов, куратор циклу доцент Андрій Жежер). Серед прочитаних науково-педагогічними працівниками кафедри анестезіології та інтенсивної терапії НУОЗ України імені П.Л. Шупика лекцій було розглянуто актуальні питання: про системну запальну реакцію, сепсис і його клінічні форми, прояви сепсису та лабораторна діагностика, основні напрямки інтенсивної терапії тощо.

Тематичний цикл викликав неабиякий інтерес лікарів. Усього взяли участь 50 слухачів з Києва та Київської області. По закінченні проходження циклу навчання було отримано схвальні відгуки від слухачів про оптимально адаптовані до сучасних умов можливості навчання з такої актуальної клінічної проблеми як діагностика та інтенсивна терапія сепсису.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 87.5% - 4 Голосів
Корисність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Доступність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також