Кафедра радіології НУОЗ України імені П.Л. Шупика запрошує на навчання на циклі тематичного удосконалення «Допплерівські методи дослідження». Дати проведення з 10.06. по 24.06.2024 р.

Вартість для лікарів бюджетних закладів – безоплатна.

Навчання змішане (переважно он-лайн).

На цикл запрошуються лікарі ультразвукової діагностики, радіологи, лікарі функціональної діагностики.

Цикл тематичного удосконалення включає лекції та семінари з основ еходопплерографії, допплерівських досліджень брахіоцефальних та інтракраніальних судин, периферичних артерій і вен, дослідження магістральних судин черевної порожнини, допплерівські дослідження в акушерстві і гінекології.

Порядок отримання путівок висвітлений на сайті НУОЗ України за посиланням.

З питань оформлення на цикл та навчання звертатись до куратора циклу доцента кафедри д. мед. н. Глоби Марини Василівни (066-724-9889 з 9.00 до 15.00 або e-mail: [email protected])

Після закінчення циклу ТУ кожному слухачу буде надано посвідчення встановленого зразка.