Освіта та Інновації: Лапароскопічна & Роботизована Хірургія. Науково-практична медична конференція від кафедри ендоскопічної та роботизованої загальної і метаболічної хірургії НУОЗ України імені П.Л. Шупика.

Дата проведення: 20-21 червня 2024 р.

Місце проведення: м. Київ, конференц-хол «Оазіс»

Формат проведення: онлайн\офлайн

Маємо честь запросити Вас на нашу науково-практичну медичну конференцію, яка відбудеться 20-21 червня 2024 року в місті Київ у конференц-холі «Оазіс». Захід організовано кафедрою ендоскопічної та роботизованої загальної і метаболічної хірургії НУОЗ України імені П.Л. Шупика.

Особливий акцент на конференції буде зроблено на наступні напрями:

- Урологія;

- Гінекологія;

- Баріатрія;

- Колопроктологія.

Під час конференції відбудеться живе включення роботизованої та лапароскопічної хірургії, що надасть Вам можливість безпосередньо спостерігати за втіленням передових технологій у медицині. Також наша програма передбачає Батл серед спікерів по урології, баріатрії та колопроктології, де експерти змагатимуться в обґрунтуванні найефективніших підходів до лікування.

Програма заходу 20.06.2024 р.:

10:00 - Початок.

10:20 - Урочисте відкриття.

10:45 - Руслан  Церковнюк «Робот-асистована хірургія простати».

11:15 - Андрій Григоренко «Місце роботизованого доступу в хірургії онкогінекологічної патології».

11:45 - Андрій Кебкало «Впровадження робот-асистованих баріатричних операцій в Україні: перші результати».

12:15 - Констянтин Гуменюк «Досвід лапароскопії та перспективи робот-асистованої хірургії при сучасні бойовій травмі».

12:35 - Олександр Солодовник «Сучасний погляд на прицільну MRI US Fusion  біопсію передміхурової залози».

12:45 - Роман Титоренко «Стратифікація ризику клінічно значущого раку простати за допомогою мультипараметричної МРТ».

13:00 -  Фуршетна перерва.

14:00 -  Ruslan Korets «Single port robotic surgery».

14:30 - Dmytro Havaleshko «Why I Choose Robotic Bariatric Surgery: Insights from a high-volume centre in the US».

15:00 - Battle Андрій  Кебкало та Адріан Рейти. «Резекційні та шунтуючі баріатричні операції».

15:30 - Олег Войленко «Місце відкритої простатектомії в лікуванні локалізованого раку передміхурової залози в епоху роботичної хірургії».

16:00 - Роберт Молчанов «Робот-асистована урологія, перспективи розвитку в Україні».

16:30 - Battle Руслан  Церковник  та Миколай Соснин

Програма заходу 21.06.2024 р.:

10:00 - Vitaliy Poylin «Переваги робот-асистованих операцій у колопроктології. Американський досвід».

10:30 - Іван Клюзко « Сучасні аспекти хірургічного лікування ускладненого дивертікуліту».

11:00 - Vitaliy Poylin «Live Surgery» (робот-асистована операція м. Вінниця) та Сергій Байдо (лапараскопічна операція м. Київ).

13:00 -  Фуршетна перерва.

13:30 - Володимир Тисельский «Зменшення периопераційних інфекційних ускладнень».

14:00 - Дмитро Савенков «Обмеження та переваги робот-асистованої онкохірургії.  Куди ми рухаємся?».

14:30 - Юрій Демиденко «Робот-асистована хірургія прямої кишки - наш досвід виконання».

15:00 - Сергій Байдо «Робот-асистована хірургія: мрії та реальність».

15:00 - Battle Сергій  Байдо та Vitaliy Poylin «Робот-асистована та лапароскопічна колопроктологія»

Ми будемо раді бачити вас на нашому заході та впевнені, що він стане важливою подією у вашій професійній діяльності.

Реєстрація на сайті https://conference.departkebkalo.com