Кафедра фізичної та реабілітаційної медицини і спортивної медицини НМАПО імені П.Л. Шупика запрошує на навчання лікарів на цикл ТУ «Міжнародна класифікація функціонування, обмеження життєдіяльності та здоров’я: теоретичні аспекти та практичне застосування» (10.04 - 24.04.2019), який буде проводитись на базі кафедри за очно-заочною формою з елементами дистанційного  навчання.

Шановні колеги!

Програма циклу розроблена в рамках реалізації плану заходів із впровадження в Україні Міжнародної класифікації функціонування, обмежень життєдіяльності та здоров’я та Міжнародної класифікації функціонування, обмежень життєдіяльності та здоров’я дітей і підлітків (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1008-2017-%D1%80#n10 )

Запрошуємо лікарів-фізіотерапевтів, лікарів ЛФК, лікарів загальної практики та сімейної медицини, а також зацікавлених у питаннях реабілітації лікарів інших спеціальностей.

За інформацією звертатись:

Відділ ТУ НМАПО: (044) 205 48 25