Академічні курикулуми продовжують активно впроваджуватись на сайті НМАПО імені П.Л. Шупика.

Наразі до ініціативи, яка закладе нові сторінки в житті Академії, долучились такі кафедри, як:

- громадського здоров’я;

- медицини праці, психофізіології та медичної екології;

- діабетології;

- кардіохірургії, рентгенендоваскулярних та екстракорпоральних технологій;

- медицини невідкладних станів;

- медичної статистики;

- ортопедичної стоматології;

- офтальмології;

- патологічної та топографічної анатомії;

- педіатрії № 1;

- сімейної медицини;

- стоматології дитячого віку;

- судової медицини;

- медичної реабілітації, фізіотерапії і спортивної медицини;

- ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки.

Станом на 3 квітня 2019 року було надіслано 52 україномовних та 12 англомовних курикулумів.

Особливо слід виділити кафедру офтальмології, яка надіслали англомовну версію курикулумів.

Кафедра патологічної та топографічної анатомії – надіслала 2 нових цикли, які будуть проходити у 2020 році.

На кафедрі фізичної і реабілітаційної медицини та спортивної медицини професором Геннадієм Апанасенком був розроблений новий цикл ТУ «Управління індивідуальним здоров’ям в практиці сімейного лікаря», мета якого формування основ теоретичної та практичної підготовки лікарів загальної практики та сімейних лікарів для ефективного управління здоров’ям своїх пацієнтів. В ініціативному порядку, кафедра  підготувала курикулуми  популярних серед слухачів курсів ТУ, ПАЦ, стажування, спеціалізації.

Відповідно до доручення ректора НМАПО імені П.Л. Шупика, щодо інтенсифікації інформування про навчальні цикли через офіційний веб-сайт, відділ комунікацій розробив підхід до просування навчальних циклів, який полягає у створенні невеликої картки (0,5 – 1 стор.) – курикулуму (Curriculum - це варіант навчальної програми, орієнований на слухача) кожного циклу, яка прив’язується до відповідного пункту календарного плану циклів на сторінках кафедр Академії.

Також курикулуми ви можете переглянути в блоці «Тематичне удосконалення».