4 квітня 2019 року на базі Національного медичного університету імені О. О. Богомольця відбулося засідання підсумкової науково-практичної конференції ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт англійською мовою у галузі «Фармакологія, фармація».

НМАПО імені П. Л. Шупика у складі членів журі конкурсу представляв завідувач кафедри контролю якості і стандартизації лікарських засобів, доцент Сергій Убогов.

В цьому році на конкурсі було представлено дев’ять робіт студентів Національного фармацевтичного університету, Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, ПВНЗ «Київський медичний університет», Запорізького державного медичного університету та Тернопільського державного медичного університету імені І. Я. Горбачевського. До складу конкурсантів увійшло три іноземних студента – представники Нігерії, Гани та Єгипту. Тематика наукових робіт включала фармакологічні, хіміко-аналітичні, фармакогностичні, технологічні та маркетингові фармацевтичні дослідження.

Під час інтегрального оцінювання робіт враховувалися оцінки рецензентів та думки членів журі за наступними критеріями: актуальність та новизна; методологія та методика проведення; логіка, послідовність та повнота викладу; практична значущість; мовне оформлення; самостійність проведення дослідження; оформлення презентації.

За підсумками оцінювання переможцями всеукраїнського конкурсу стали: І місце – Карина Зіскінд (Національний медичний університет імені О. О. Богомольця), ІІ місце – Алонге Хамінат Шадіат (ПВНЗ «Київський медичний університет»), ІІІ місце – Валерія Кумець (Запорізький державний медичний університет). Особливо слід відзначити роботу Мирослави Губар (Національний медичний університет імені О. О. Богомольця), яка отримала сертифікат за кращу презентацію.

Наприкінці конференції від низки членів журі конкурсу надійшла пропозиція щодо доцільності розподілу робіт за науковими секціями, оскільки під час оцінювання складно порівнювати між собою роботи з різних наукових дисциплін.