23 квітня 2019 року в НМАПО імені П. Л. Шупика відбудеться семінар «Школи молодого науковця» до «Всесвітнього тижня імунізації» за участі: доцента кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології – Федора Лапія та асистента кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології – Юрія Степановського за тематикою: «Актуальні питання епідемії кору в Україні і страхи перед вакцинацією та первинні імунодефіцити, автозапальні захворювання».

Лапій Федір Іванович – кандидат медичних наук, доцент кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології.

Від 2011 року працює головним позаштатним спеціалістом за фахом «Дитячої імунологія» Департаменту охорони здоров’я м. Києва.

У 2012 - 2014 роках був секретарем Національної технічної групи експертів з імунопрофілактики. Від 2014 року – експерт консультативно-експертної групи «Вакцини та імунобіологічні препарати» Державного експертного центру МОЗ України, член Центральної групи оперативного реагування щодо НППІ при МОЗ України.

Член Європейського товариства з дитячих інфекційних хвороб (ESPID), член правління ГО «Всеукраїнська асоціація дитячої імунології».

Степановський Юрій Степанович – кандидат медичних наук, асистент кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології.

У 2015 році проходив стажування у Національному інституті дослідження людського геному, м. Бетесда, США.

Співавтор національних підручників «Дитяча імунологія» та «Дитячі інфекційні хвороби».

Виконавчий директор ГО «Всеукраїнська асоціація дитячої імунології», член ГО «Рідкісні імунні захворювання».

Дата та час проведення: 23.04.2019 року, 13.00-15:00.

Початок реєстрації о 12.30.

Місце проведення: НМАПО імені П. Л. Шупика, вул. Дорогожицька, 9, м. Київ (ауд. 401 адміністративного корпусу).

За додатковою інформацією звертайтесь за тел.: 099-484-53-36 (Сабіна).

Просимо пройти попередню реєстрацію за посиланням:

Початок семінару о 13.00. Початок реєстрації о 12.30.

Запрошуємо аспірантів, докторантів, клінічних ординаторів, інтернів, молодих вчених та всіх бажаючих до участі.

До зустрічі на семінарі!