Запрошуємо лікарів на цикл тематичного удосконалення «Сучасні аспекти клініки, діагностики та лікування захворювань внутрішніх органів», який буде проходити на кафедрі терапії (завідувач кафедри – професор Н. Швець) з 06.05.2019 по 05.06.2019 року.

Мета циклу – поглиблення рівня знань лікарів-терапевтів у світлі сучасних вимог шляхом вивчення особливостей клініки, стандартів діагностики серцево-судинних та ревматичних захворювань, захворювань системи органів дихання, травлення, виявлення ендокринної патології, захворювань системи крові тощо, диференціальної діагностики, фармакотерапії. Навчальна програма також включає сучасні положення доказової медицини щодо надання допомоги при невідкладних станах (гострий коронарний синдром, гіпертонічні кризи, тромбоемболія легеневої артерії, астматичний статус тощо).

Викладання основних розділів проводиться згідно чинних протоколів і стандартів лікування, визначених наказами МОЗ України щодо надання медичної допомоги пацієнтам терапевтичного профілю.

Телефон для довідок: (044) 272-28-75

Електронна адреса: [email protected]

Адреса кафедри: м. Київ, вул. Рейтарська, 22, Київський міський клінічний ендокринологічний центр, кафедра терапії (корпус №4, 4-й поверх)

Проїзд: до станції метро «Золоті Ворота» або тролейбусами № 16, 18 до зупинки «Львівська площа».