30 березня 2019 р. співробітники кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги Інституту сімейної медицини НМАПО імені П. Л. Шупика сумісно із Асоціацією сімейних лікарів м. Києва та Асоціацією сімейних лікарів Київської області взяли участь у роботі виїзного семінару «Школа сімейного лікаря», що пройшов у м. Рівно під керівництвом завідувача кафедри професора, д. мед. н. Л.  Матюхи.

У своєму вступному слові професор Матюха привітала присутніх із відкриттям заходу, а також презентувала доповіді на тему «Нові інструменти у лікуванні хронічних запально-дегенеративних захворювань суглобів» та «Залізодефіцит, як клінічна проблема». У продовження заходу професор кафедри, д.мед.н. Н. Медведовська запропонувала присутнім доповідь «Запобігання втратам функцій зору у пацієнтів з цукровим діабетом», у якій наголосила на важливості проведення скринінгу щодо раннього виявлення та вчасного лікування захворювань органів зору на первинному рівні медичної допомоги, а також ознайомила слухачів із сучасними світовими тенденціями щодо лікування офтальмологічної патології у пацієнтів із цукровим діабетом. Професор Н. Медведовська також провела майстер–клас «Синдром червоного ока, червона повіка: тактика ведення пацієнта». Асистент кафедри, к.мед.н. Н. Малютіна презентувала доповідь «Порушення мікроциркуляції при хронічних захворюваннях – макропроблема сучасної медицини».

У роботі «Школи сімейного лікаря» взяли участь також співробітники інших медичних навчальних закладів вищої освіти. Так, старший науковий співробітник відділу клінічної алергології ДП «Інститут отоларингології імені проф. О. С. Коломійченка» Л. Забродська ознайомила присутніх із сучасними принципами комплексного підходу у лікуванні сезонного алергічного риніту. Завідувач кафедри інфекційних хвороб НМУ імені О. О. Богомольця професор О. Голубовська презентувала доповідь: «Інфекція Епштейна - Барр».

Наприкінці засідання доцент кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги д.мед.н. О. Процюк провела майстер–клас «ІСРС–2 – важливий інструмент в роботі сімейного лікаря». Після заходу всі слухачі отримали сертифікати.