Кафедра дитячої неврології та медико-соціальної реабілітації запрошує дитячих неврологів, педіатрів, сімейних лікарів, неонатологів та інших лікарів та цикл тематичного удосконалення «Епілепсія у дітей» з 16 травня 2019 р. терміном на 2 тижні до 31.05.2019 р.

На кафедрі буде  проводитись теоретична частина у вигляді лекцій та семінарських занять по темах генералізованих та фокальних епілепсій з різною етіологією включаючи генетичні аспекти, а також практичні заняття з розбором багато клінічних випадків різних форм епілепсії у дітей на всіх базах кафедри. Особлива увага буде приділятися лікуванню епілепсії у дітей.

Вся інформація буде викладатися на сучасному рівні з акцентом на використанні міжнародних діагностично-лікувальних стандартів.

Запрошуємо всіх бажаючих.

Отримати путівку можна згідно клопотання в секторі ТУ НМАПО імені П.Л. Шупика.

Куратор циклу доцент Стеценко Т.І. 0934971499