6 квітня 2019 р. в м. Києві відбувся фестиваль «Діабетфест», організований журналом «Сахарок», який зібрав понад 350 пацієнтів з цукровим діабетом і членів їх сімей.

У відвідувачів була можливість перевірити свій рівень глюкози в крові, глікозильованого гемоглобіну, ознайомитися з новинками в лікуванні цукрового діабету.

З вітальним словом виступив завідувач кафедри діабетології Інституту сімейної медицини НМАПО імені П. Л. Шупика, член-кореспондент НАМН України, професор Б. Маньковський, який особливо наголосив на необхідності тісної співпраці лікарів, медичних сестер та організацій, які об'єднують пацієнтів з діабетом, для досягнення реальних зрушень в контролі захворювання.

Доцент кафедри діабетології І. Кондрацька представила доповідь про нові методи терапії хворих з цукровим діабетом 1 типу.

Сьогодні такі заходи є важливими як для пацієнтів, так і для фахівців в сфері діабетології.