10 квітня 2019 р. у м. Одесі відбулася конференція з міжнародною участю «Сучасні можливості управління серцево-судинними ризиками» в режимі телемосту. В клініці «Одрекс» зібралися провідні кардіологи і діабетологи нашої країни, а також один з провідних кардіологів Сполучених Штатів Америки - Михайло Косібород, фахівець в галузі актуальної наукової проблеми - кардіометаболічного синдрому.

Під час заходу проходила трансляція на більш ніж 10 міст України. У конференції взяло участь понад 1000 лікарів-кардіологів, ендокринологів і терапевтів.

З основною доповіддю виступив завідувач кафедри діабетології Інституту сімейної медицини НМАПО імені П. Л. Шупика, член-кореспондент НАМН України, професор Б. Маньковский, який представив результати останніх досліджень в цій галузі. В цей час, доцент кафедри діабетології Н. Жердьова проводила засідання в Києві.

Обговорювані питання та сучасний формат проведення конференції викликали значний інтерес учасників.