22 квітня кафедра кардіології НМАПО імені П.Л. Шупика провела  Клуб сімейного лікаря, терапевта, кардіолога у м. Черкаси. Основною темою заходу була «Доказова медицина в практиці сімейного лікаря, терапевта, кардіолога 2019».

Особливістю даного засідання стала он-лайн трансляція для 20 лікарів з м. Умані, що приєдналися до конференції. Загалом захід відвідало 130 лікарів Черкащини. І знову навчання відбулося у малих групах методом  EUROPEAN Workshop.
Що було цікавим? Учасники клубу мали змогу відвідати майстер-класи по лікуванню таких захворювань, як артеріальна гіпертензія, серцева недостатність, гострий коронарний синдром, ішемічна хвороба серця, порушення ритму у вагітних. Родзинкою заходу стала доповідь завідуючої Центру «Здоров‘я жінки», президента Ротарі Клубу «Черкаси» Ольги Палійчук про скринінг онкопатологіі у жінок в практиці сімейного лікаря.

Кафедра кардіології висловлює слова вдячності лікарям Черкащини за плідну роботу у майстер-класах Клубу сімейного лікаря.