Шановні колеги!

Кафедра гастроентерології, дієтології і ендоскопії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика проводить унікальний цикл з дієтології!

Кафедра гастроентерології, дієтології і ендоскопії є єдиною в Україні кафедрою, що проводить цикли з проблем профілактичної та клінічної дієтології. Дієтологія наразі є «модною» спеціальністю. Звідусіль ми можемо почути багато різноманітних рекомендацій по здоровому харчуванню, але глибокі знання з питань дієтології зустрічаємо не часто.

На циклі вам будуть висвітлені питання обміну речовин та можливості корекції їх порушень із використанням дієтотерапії при різних захворюваннях внутрішніх органів.

Запрошуємо лікарів різних спеціальностей на цикл тематичного удосконалення «Основи раціонального та дієтичного харчування», який буде проводитись з 13.05.2019 р. по 27.05.2019 р. на кафедрі гастроентерології, дієтології і ендоскопії.

За додатковою інформацією можна звертатися за телефоном +38(044)-432-04-73.

З повагою, колектив кафедри гастроентерології, дієтології і ендоскопії НМАПО імені П.Л. Шупика.