Вівторок 30.04

• На кафедрі загальної, дитячої, судової психіатрії і наркології розпочинається цикл ТУ«Психічні порушення у дітей і дорослих, сучасна психофармакологія», який триватиме до 31 травня 2019 р.
  • На кафедрі комбустіології та пластичної хірургії розпочинаються заняття у інтернів-суміжників (Хірургія), які триватиму до 15 травня 2019 р.
  • На кафедрі онкології розпочинаються заняття у інтернів-суміжників (Хірургія), які триватиму до 15 травня 2019 р.
  • На кафедрі патологічної та топографічної анатомії розпочинаються заняття у інтернів-суміжників (Хірургія), які триватиму до 7 травня 2019 р.
  • На кафедрі торакальної хірургії та пульмонології розпочинаються заняття у інтернів-суміжників (Хірургія), які триватиму до 7 травня 2019 р.

Середа 01.05

• На кафедрі вірусології розпочинаються заняття у інтернів, які триватиму до 27 травня 2019 р.

Четвер 02.05

• На кафедрі дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії розпочинається виїзний цикл ТУ «Граничні стани в педіатрії і дитячій отоларингології», який триватиме до 3 червня 2019 р.
  • На кафедрі клінічної лабораторної діагностики розпочинається виїзний цикл ТУ «Впровадження міжнародних стандартів в діяльність медичних лабораторій. Очно-заочний з елементами дистанційного навчання», який триватиме до 17 травня 2019 р.
  • На кафедрі стоматології розпочинається виїзний цикл ТУ «Актуальні питання стоматології», який триватиме до 3 червня 2019 р.
  • На кафедрі стоматології розпочинається виїзний цикл ТУ «Актуальні питання стоматології» (цикл проводиться на умовах платних освітніх послуг), який триватиме до 3 червня 2019 р.
  • На кафедрі неонатології розпочинається цикл ПАЦ зі спеціальності «Неонатологія», який триватиме до 3 червня 2019 р.
  • На кафедрі ортопедії і травматології № 1 розпочинається цикл ПАЦ зі спеціальності «Ортопедія і травматологія», який триватиме до 3 червня 2019 р.
  • На кафедрі управління охороною здоров`я розпочинається цикл ПАЦ зі спеціальності «Стоматологія», який триватиме до 3 червня 2019 р.
  • На кафедрі управління охороною здоров`я розпочинається виїзний цикл ПАЦ зі спеціальності «Організація і управління охороною  здоров`я» (очно-заочний з елементами дистанційного навчання), який триватиме до 3 червня 2019 р.
  • На кафедрі управління охороною здоров`я розпочинається виїзний цикл ПАЦ зі спеціальності «Організація і управління охороною  здоров`я» (очна частина), який триватиме до 8 травня 2019 р.
  • На кафедрі акушерства, гінекології та медицини плода розпочинаються заняття у інтернів (3 року навчання Випуск 2016 р.), які триватиму до 27 червня 2019 р.
  • На кафедрі дитячої хірургії розпочинаються заняття у інтернів (3 року навчання Випуск 2016 р.), які триватиму до 27 червня 2019 р.
  • На кафедрі загальної та невідкладної хірургії розпочинаються заняття у інтернів (3 року навчання Випуск 2016 р.), які триватиму до 27 червня 2019 р.
  • На кафедрі нейрохірургії розпочинаються заняття у інтернів (3 року навчання Випуск 2016 р.), які триватиму до 27 червня 2019 р.
  • На кафедрі хірургії та судинної хірургії розпочинаються заняття у інтернів (3 року навчання Випуск 2016 р.), які триватиму до 27 червня 2019 р.
  • На кафедрі хірургії та трансплантології розпочинаються заняття у інтернів (3 року навчання Випуск 2016 р.), які триватиму до 28 червня 2019 р.

П`ятниця 03.05

• На кафедрі дерматовенерології розпочинається цикл ТУ«Дерматоонкологія в практиці лікаря дерматовенеролога», який триватиме до 17 травня 2019 р.
  • На кафедрі дитячих і підліткових захворювань розпочинається цикл ТУ«Захворювання дітей та підлітків», який триватиме до 4 червня 2019 р.
  • На кафедрі кардіохірургії рентгенендоваскулярних та екстракорпоральних технологій для кардіохірургів, кардіологів, терапевтів, сімейних лікарів розпочинається цикл ТУ«Новітні методи лікування серцевої недостатності та кардіоміопатій», який триватиме до 4 червня 2019 р.
  • На кафедрі патологічної та топографічної анатомії розпочинається цикл ТУ«Мікроскопічна діагностика ендоскопічних та пункційних біопсій», який триватиме до 4 червня 2019 р.
  • На кафедрі стоматології дитячого віку розпочинається цикл ТУ«Новітні технології в дитячій карієсології», який триватиме до 20 травня 2019 р.
  • На кафедрі урології розпочинається цикл ТУ«Ендоскопічні методи лікування в дитячій урології», який триватиме до 4 червня 2019 р.
  • На кафедрі хірургії серця та магістральних судин розпочинається цикл ТУ «Терапевтичні аспекти кардіохірургії», який триватиме до 4 червня 2019 р.
  • На кафедрі дерматовенерології розпочинається цикл ПАЦ зі спеціальності «Дерматовенерологія», який триватиме до 4 червня 2019 р.
  • На кафедрі патологічної та топографічної анатомії розпочинається цикл ПАЦ зі спеціальності «Патологічна анатомія», який триватиме до 4 червня 2019 р.
  • На кафедрі урології розпочинається цикл ПАЦ зі спеціальності «Урологія», який триватиме до 4 червня 2019 р.
  • На кафедрі щелепно-лицевої хірургії розпочинається цикл ПАЦ зі спеціальності «Хірургічна стоматологія» та «Стоматологія», який триватиме до 4 червня 2019 р.
  • На кафедрі акушерства і гінекології №1 розпочинаються заняття у інтернів (3 року навчання Випуск 2016 р.), які триватиму до 27 червня 2019 р.
  • На кафедрі акушерства, гінекології та перинатології розпочинаються заняття у інтернів (3 року навчання Випуск 2016 р.), які триватиму до 27 червня 2019 р.
  • На кафедрі акушерства, гінекології та репродуктології розпочинаються заняття у інтернів (3 року навчання Випуск 2016 р.), які триватиму до 27 червня 2019 р.
  • На кафедрі хірургії і проктології розпочинаються заняття у інтернів (3 року навчання Випуск 2016 р.), які триватиму до 27 червня 2019 р.