Понеділок 06.05

• На кафедрі акушерства, гінекології та медицини плода розпочинається цикл ТУ «Сучасна діагностика (кольпоскопічний скринінг), профілактика (вакцинація) та лікування захворювань при патології шийки матки», який триватиме до 21 травня 2019 р.
  • На кафедрі неврології та рефлексотерапії розпочинається цикл ТУ «Рефлексотерапія при захворюваннях внутрішніх органів», який триватиме до 5 червня 2019 р.
  • На кафедрі сімейної медицини розпочинається цикл ТУ «Ведення хворих ендокринологічного профілю в поліклінічній практиці», який триватиме до 21 травня 2019 р.
  • На кафедрі терапії розпочинається цикл ТУ «Сучасні аспекти клініки, діагностики та лікування захворювань внутрішніх органів», який триватиме до 5 червня 2019 р.
  • На кафедрі фтизіатрії і пульмонології розпочинається цикл ТУ «Актуальні питання пульмонології», який триватиме до 5 червня 2019 р.
  • На кафедрі функціональної діагностики розпочинається цикл ТУ «Функціональна діагностика в кардіології», який триватиме до 5 червня 2019 р.
  • На кафедрі дитячої хірургії розпочинається цикл ПАЦ зі спеціальності «Дитяча хірургія», який триватиме до 5 червня 2019 р.
  • На кафедрі сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги розпочинається цикл ПАЦ зі спеціальності «Загальна практика-сімейна медицина», який триватиме до 5 червня 2019 р.
  • На кафедрі терапії розпочинається цикл ПАЦ зі спеціальності «Терапія», який триватиме до 5 червня 2019 р.
  • На кафедрі медицини катастроф та військово-медичної підготовки розпочинаються заняття у інтернів-суміжників, які триватиму до 20 травня 2019 р.
  • На кафедрі ортопедії і травматології № 1 розпочинаються заняття у інтернів-суміжників (Сімейні лікарі), які триватиму до 8 травня 2019 р.
  • На кафедрі ортопедії і травматології № 2 розпочинаються заняття у інтернів-суміжників (Сімейні лікарі), які триватиму до 8 травня 2019 р.

Вівторок 07.05

• На кафедрі ортопедії і травматології №2 розпочинається цикл ТУ «Остеосинтез в травматології та ортопедії», який триватиме до 6 червня 2019 р.

Середа 08.05

• На кафедрі торакальної хірургії та пульмонології розпочинаються заняття у інтернів-суміжників (Хірургія), які триватиму до 15 травня 2019 р.

П’ятниця 10.05

• На кафедрі офтальмології розпочинається цикл ТУ «Офтальмопластика та очне протезування», який триватиме до 24 травня 2019 р.
  • На кафедрі щелепно-лицевої хірургії розпочинається цикл ТУ «Діагностика та лікування запальних процесів щелепно-лицевої ділянки», який триватиме до 24 травня 2019 р.
  • На кафедрі управління охороною здоров`я розпочинається виїзний цикл ПАЦ зі спеціальності «Організація і управління охороною здоров’я (очно-заочний з елементами дистанційного навчання)», який триватиме до 24 травня 2019 р.
  • На кафедрі педіатрії № 2 розпочинаються заняття у інтернів-суміжників (Сімейні лікарі), які триватиму до 27 травня 2019 р.