25 - 26 квітня 2019 р. в межах науково-практичної конференції «Організаційні питання та найбільш поширені клінічні проблеми в практиці сімейного лікаря», проведеної у м. Лівів за ініціативи та головування завідувача кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги Інституту сімейної медицини НМАПО імені П. Л. Шупика д. мед. н., професора Лариси Матюхи, проведено 2-денний (15 годинний) курс-тренінг для викладачів кафедр сімейної медицини за участі міжнародних експертів - членів EURACT.

Під час тренінгу обговорено наступні питання:

- корекція навчальної програми підготовки лікарів загальної практики – сімейних лікарів на додипломному етапі;

- досвід викладачів щодо навчання класифікації ІСРС-2 фахівців первинної медичної допомоги;

- проведений ворк-шоп з інтерактивних методик навчання основам комунікації, комунікаційним бар’єрам, моделям спілкування з пацієнтами.

Тренінг проводили запрошені експерти: декан факультету післядипломної освіти Університету Тарту, Естонія, професор Рут Калда, а також доцент факультету післядипломної освіти Університету Тарту, Естонія, Аннелі Ратсеп. Навчання на тренінгу пройшли науково-педагогічні працівники Інституту сімейної медицини НМАПО імені П. Л. Шупика (професор Л. Матюха, професор В. Ткаченко, д. мед. н. О. Процюк, к. мед. н. Г. Бацюра), а також викладачі інших медичних навчальних закладів вищої освіти України.

По закінченню кожний учасник отримав сертифікат відповідно до наказу МОЗ України від 22.02.2019 р. № 446.