17.05.2019 кафедрою медицини праці, психофізіології та медичної екології завершено проведення циклу спеціалізації із спеціальності  «Гігієна праці».

На циклі навчались лікарі-гігієністи закладів охорони здоров’я, Державної служби праці, приватних підприємств та організацій України. Під час навчання слухачі набули кваліфікацію лікаря з гігієни праці.

Всі слухачі циклу успішно склали комп’ютерну атестацію, в ході іспиту показали високий рівень засвоєння практичних навичок та теоретичних знань.

Під час заключної конференції слухачі циклу висловили вдячність всьому колективу кафедри та працівникам деканату медико-профілактичного та фармацевтичного факультету, навчального відділу Академії, за високий рівень організації навчального процесу, сучасний рівень отримання знань, професійну майстерність науково-педагогічних працівників. Виразили сподівання на подальше навчання в Академії. Побажали творчих успіхів всьому колективу НМАПО імені П. Л. Шупика.