23 травня 2019 року відбудеться інформаційна сесія-тренінг  «Нові можливості рамкової програми» «Горизонт 2020». Місце та адреса проведення: м. Київ, Проспект акад. Глушкова, 2, 312 аудиторія, корпус географічного факультету Київського національного університету імені Т.Г. Шевченка. Початок о 14:15.

Програма заходу:

1. Вступне слово «Інформаційний марафон - Горизонт 2020» Начальник науково-дослідної частини, доктор біологічних наук, професор Г. Толстанова.
  2. «Дії Марії Складовської-Кюрі:ВІДКРИТІ КОНКУРСИ ЗА НАПРЯМОМ». Доповідач: О. Крупка керівник НКП Дії Марії Склодовської-Кюрі Програми «Горизонт 2020».
  3. «Конкурси Горизонт 2020. Менеджмент міжнародних наукових проектів». Доповідач: Т. Степанова керівник НКП Харчова безпека, стале сільське господарство, морські дослідження та біоекономіка Програми «Горизонт 2020».
  4. Тренінгова частина: Написання проектів поради та рекомендації.

Обговорення можливостей участі у проектах, зокрема за напрямками Дії Марії-Складовської-Кюрі та Харчова безпека, стале сільське господарство, морські дослідження та біоекономіка. Особливу увагу буде приділено бюджету проекту та оформленню відповідних договорів, юридичні питання та інше.

Запрошуються представники НМАПО імені П.Л. Шупика: керівники наукових тем, співробітники, аспіранти, студенти.