9 - 11 травня 2019 р. у місті Познань (Польща) відбувся форум дитячих оториноларингологів Польщі «ХХІ дні дитячої оториноларингології» з міжнародною участю під науковим керівництвом професора Ярослава Шидловського та патронатом Клініки дитячої отоларингології медичного університету в Познані

У якому взяла участь велика делегація лікарів з України, в тому числі співробітники кафедри дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії і кафедри оториноларингології НМАПО імені П. Л. Шупика (проф. А. Косаковський, проф. В. Шкорботун, доц. О. Бредун, доц. І. Косаківська, інтерн С. Бредун, старший лаборант В. Халімовська). Упродовж двох днів лікарі з України брали участь у практичних майстер-класах по хірургії гортані та трахеї (під керівництвом професора Ярослава Шидловського), носа та приносових пазух, а також вуха (під керівництвом професора Юзефа Мєжвінського), які проводились на кадаверних препаратах. Доцент  кафедри дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії І. Косаківська пройшла повний курс ендоскопічної хірургії  носа та приносових синусів.  Участь у конференції брали багато доповідачів з різних країн світу, серед яких були також представники з України. В доповідях вчених були висвітлені новітні технології та актуальні питання діагностики і лікування захворювань  ЛОР-органів у дітей.

Під час конференції працювала виставка фармацевтичних препаратів та медичної техніки.

Відео з конференції можна переглянути за посиланням: http://telewizjastk.pl/wiadomosci/czytaj/xxi-dni-otolaryngologii-dzieciecej-