Понеділок 10.06

• На кафедрі акушерства, гінекології та медицини плода розпочинається цикл ТУ «Проблеми репродуктології з точки зору медицини плода», який триватиме до 24 червня 2019 р.
  • На кафедрі гематології та трансфузіології розпочинається цикл ТУ «Анемії (для викладачів ВМНЗ та закладів ПО)», який триватиме до 25 червня 2019 р.
  • На кафедрі фтизіатрії і пульмонології для керівників інтернатури на базах стажування розпочинається цикл ТУ «Актуальні питання практичної підготовки лікарів-інтернів за фахом пульмонологія і фтизиатрія», який триватиме до 14 червня 2019 р.

Вівторок 11.06

• На кафедрі інфекційних хвороб розпочинається цикл ТУ «Сучасні питання діагностики та лікування хворих на кишкові інфекції, вірусні гепатити та ВІЛ/СНІД», який триватиме до 26 червня 2019 р.
  • На кафедрі управління охороною здоров`я розпочинається виїзний цикл ПАЦ зі спеціальності «Організація і управління охороною здоров’я»(очна частина), який триватиме до 19 червня 2019 р.

Середа 12.06

• На кафедрі ендокринології розпочинається цикл ТУ «Вибрані питання клінічної ендокринології», який триватиме до 27 червня 2019 р.
  • На кафедрі медичної лабораторної генетики для сімейних лікарів розпочинається цикл ТУ «Орфанні захворювання: методологічні та лікувально-діагностичні аспекти», який триватиме до 27 червня 2019 р.
  • На кафедрі ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки розпочинається цикл ТУ «Дотримання правил радіаційної безпеки при використанні джерел іонізуючого випромінювання в медичних закладах», який триватиме до 27 червня 2019 р.

Четвер 13.06

• Науково-практична конференція з міжнародною участю «Шевальовські читання’19» у м. Запоріжжі. Детальніше тут: https://www.facebook.com/events/439266913484794/
  • На кафедрі ортопедичної стоматології розпочинається цикл ТУ «Сучасні методи лікування та профілактики стоматологічних захворювань із застосуванням ортопедичних заходів», який триватиме до 16 липня 2019 р.
  • На кафедрі ортопедичної стоматології розпочинається цикл ТУ «Сучасні методи лікування та профілактики стоматологічних захворювань із застосуванням ортопедичних заходів» (цикл, що проводиться на умовах платних освітніх послуг), який триватиме до 11 липня 2019 р.
  • На кафедрі педіатрії № 2 для викладачів ВМНЗ та закладів післядипломної освіти розпочинається цикл ТУ «Актуальні проблеми профільних клінічних дисциплін», який триватиме до 20 червня 2019 р.
  • На кафедрі сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги розпочинається цикл ТУ «Геморагічний синдром в практиці сімейного лікаря (очно-заочний з елементами ДН)», який триватиме до 27 червня 2019 р.
  • На кафедрі сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги розпочинається цикл ТУ «Навички викладання спеціальності на заочній базі стажування інтернів-сімейних лікарів (очно-заочний з елементами ДН)», який триватиме до 27 червня 2019 р.
  • На кафедрі ортопедичної стоматології розпочинається виїзний цикл ПАЦ зі спеціальності «Ортопедична стоматологія», який триватиме до 16 липня 2019 р.