Асоціація урологів України запрошує Вас взяти участь в роботі Конгресу Асоціації урологів України, який традиційно пройде в Торгово-промисловій палаті України (м. Київ, Львівська площа) 13 - 15 червня 2019 р. і на базі Інституту урології НАМН України (м. Київ, вул. В.Винниченка, 9а).

Установи-організатори проведення заходу:- Національна академія медичних наук України.- ДУ «Інститут урології НАМН України».- Асоціація урологів України.- Aссоціація сексологів і андрологів України.- Кафедра урології, Національна медична академія післядипломної освітиімені П.Л.

Місце проведення:Україна, Київ - Торгово-промислова палата України (Львівська площа).Голова оргкомітету:професор С.О. Возіанов.

Контакти:Вчений секретар Інституту урології НАМН України - Л. СтарцеваГоловний секретар АУУ - О. ШулякСайт - http://www.inurol.kiev.uaАдреса:Україна, 04053,м Київ, вулиця В. Винниченка, 9а,Інститут урології НАМН України.Телефон:+380 44 486-66-60E-mail:[email protected]З повагою, голова оргкомітетупрофесор С. Возіанов