На кафедрі кардіології у період з 22.04 - 24.05.2019 року на циклі ПАЦ з кардіології навчалися 53 лікарі. Протягом  навчання слухачі циклу прослухали лекції з аритмології, інтервенційної кардіології, ознайомилися з новими міжнародними рекомендаціями по лікуванню пацієнтів з хронічною серцевою недостатністю, артеріальною гіпертензією,  некоронарними захворюваннями, а також по четвертому універсальному визначенню інфаркту міокарда.

На практичних заняттях викладачі з лікарями розбирали складні клінічні випадки та теми, що викликають найбільше питань.

Основною відмінністю цього циклу стала здача 20 травня 2019 року  тестування для отримання лікарської категорії. Це був перший іспит в історії кафедри, що відбувався on-line на сайті www.WebCardio.org. Протягом визначеного часу лікарям необхідно дати відповідь на 150 питань з різних розділів кардіології. Кожен слухач має свій кабінет на сайті, де  зафіксовані всі результати як тренувань, так і іспиту. Завідувач кафедри бачить тренування та успіхи кожного. Крім того результати кожного лікаря одразу виводилися на екран у аудиторії, де проходив іспит.

Такий формат проведення тестування отримав позитивні відгуки слухачів курсу.