День вишиванки у Сєвєродонецьку був теплим та сонячним. У готелі «Мир» понад сотню лікарів з Луганської області зібралися на засідання Клубу сімейного лікаря за участю працівників кафедри кардіології НМАПО імені П.Л.Шупика.

На майстер-класах, як завжди, був жвавий розбір клінічних випадків з імунології та вакцинаціі хворих з доцентом Л. Осиповою, нефрологічні аспекти артеріальної гіпертензіі розібрала  проф. Г. Радченко, питання гіполіпідемічноі профілактики статинотерапією підняла асистент кафедри кардіології Г. Грубяк,  рекомендації з артеріальної гіпертензіі ESH/ESC 2018 доповіла проф. М. Долженко.

Лікарі подякували лекторам за актуальні теми майстер-класів та висловили побажання про частіші зустрічі.