Вівторок 18.06

• На кафедрі акушерства, гінекології та перинатології для лікарів акушерів-гінекологів розпочинається виїзний цикл ТУ «Інтенсивний практичний курс малоінвазивної хірургії та гінекології», який триватиме до 3 липня 2019 р.
  • На кафедрі акушерства, гінекології та репродуктології для лікарів-анестезіологів розпочинається цикл ТУ «Регіонарна анестезія в акушерстві та гінекології», який триватиме до 3 липня 2019 р.
  • На кафедрі комбустіології та пластичної хірургії розпочинається цикл ТУ «Ендоскопічні технології в пластичній хірургії» (цикл, що проводиться на умовах платних освітніх послуг), який триватиме до 25 червня 2019 р.
  • На кафедрі неврології № 2 розпочинається цикл ТУ «Ураження нервової системи при патології внутрішніх органів», який триватиме до 3 липня 2019 р.

Четвер 20.06

• На кафедрі терапевтичної стоматології розпочинається цикл ТУ «Сучасні методи діагностики та лікування в стоматології», який триватиме до 5 липня 2019 р.
  • На кафедрі терапевтичної стоматології розпочинається цикл ТУ «Сучасні методи діагностики та лікування в стоматології» (цикл, що проводиться на умовах платних освітніх послуг), який триватиме до 5 липня 2019 р.