З 6 по 21 червня 2019 року кафедрою терапії проведено виїзний цикл тематичного удосконалення «Фармакотерапія захворювань внутрішніх органів» для лікарів КНП «Херсонська міська клінічна лікарня імені Афанасія і Ольги Тропіних». На циклі підвищували свою кваліфікацію 22 слухачів. У відповідності з навчальним планом здійснювалося вивчення сучасних стандартів та протоколів лікування серцево-судинних та ревматичних захворювань, захворювань системи органів дихання, травлення, цукрового діабету, анемій, гострих респіраторно-вірусних інфекцій.

Програма також включала сучасні положення доказової медицини щодо надання допомоги при невідкладних станах (гострий коронарний синдром, гіпертонічні кризи, тромбоемболія легеневої артерії, астматичний статус тощо). Лекційні, семінарські та практичні заняття проводилися на високому методичному рівні. По закінченню циклу усі слухачі успішно склали залік. При проведенні анонімного анкетування вони позитивно оцінили організацію навчального процесу та методичний рівень проведених викладачами кафедри занять. Про це ж свідчили і їх виступи на заключній конференції. Слухачі висловили вдячність співробітникам кафедри за цікаве, практично орієнтоване навчання. Вручення посвідчень встановленого зразка відбулося у дружній та доброзичливій атмосфері. Адміністрацією лікарні висловлена щира вдячність завідувачу та викладачам кафедри терапії за проведення виїзного циклу.