21-24 червня в м. Мілан, Італія відбувся щорічний Європейський конгрес з питань артеріальної гіпертензії та профілактики серцево-судинних захворювань.

Завідувач кафедри кардіології НМАПО імені П. Л. Шупика професор Марина Долженко прийняла активну участь в конгресі та презентувала постерну-доповідь: «Гендерні відмінності впливу тривожності та депресії на контроль артеріального тиску».

Насичена 4-денна конференція була цікавою в науковому і практичному плані. Були представлені результати досліджень щодо попередження розвитку артеріальної гіпертензії, особливостей перебігу даної патології у жінок в різних репродуктивних періодах, різноманіття факторів ризику та предикторів, ранньої діагностики та індивідуалізації лікування.

Отримана інформація з конгресу була обговорена на засіданні кафедри з метою оптимізації лікувальної роботи на кафедрі і стане фрагментом науково-дослідницької роботи.