Вівторок 27.08

• На кафедрі громадського здоров’я розпочинається виїзний цикл ТУ «Хімічні та фізико-хімічні методи дослідження в гігієні», який триватиме до 25 вересня 2019 р.
  • На кафедрі громадського здоров’я розпочинається цикл ТУ «Медико-санітарне забезпечення організованого дитинства», який триватиме до 25 вересня 2019 р.
  • На кафедрі офтальмології розпочинається цикл ПАЦ зі спеціальності «Офтальмологія», який триватиме до 26 вересня 2019 р.
  • На кафедрі кардіології для терапевтів, ревматологів розпочинається цикл спеціалізація зі спеціальності «Кардіологія», який триватиме до 27 листопада 2019 р.
  • На кафедрі кардіології для сімейних лікарів, анестезіологів розпочинається цикл спеціалізація зі спеціальності «Кардіологія», який триватиме до 30 грудня 2019 р.
  • На кафедрі ортодонтії розпочинається цикл спеціалізація зі спеціальності «Ортодонтія» (цикл, що проводяться на умовах платних освітніх послуг), який триватиме до 31 грудня 2019 р.

Середа 28.08

• На кафедрі гематології та трансфузіології розпочинається очно-заочний цикл ТУ з елементами дистанційного навчання «Основи лабораторної гематології та трансфузійної імунології», який триватиме до 26 вересня 2019 р.
  • На кафедрі кардіології розпочинається цикл ТУ «Електрокардіографія, Холтер-ЕКГ та добове моніторування АТ в практиці сімейного лікаря», який триватиме до 26 вересня 2019 р.
  • На кафедрі медичної реабілітації, фізіотерапії і спортивної медицини розпочинається виїзний цикл ТУ «Медична реабілітація в клінічній практиці», який триватиме до 26 вересня 2019 р.
  • На кафедрі офтальмології розпочинається цикл ТУ «Захворювання окорухового апарату», який триватиме до 26 вересня 2019 р.
  • На кафедрі терапії розпочинається цикл ТУ «Фармакотерапія захворювань внутрішніх органів», який триватиме до 11 вересня 2019 р.
  • На кафедрі гематології та трансфузіології розпочинається цикл ПАЦ зі спеціальності «Трансфузіологія», який триватиме до 26 вересня 2019 р.
  • На кафедрі гематології та трансфузіології розпочинається цикл ПАЦ зі спеціальності «Дитяча гематологія», який триватиме до 26 вересня 2019 р.
  • На кафедрі загальної, дитячої, судової психіатрії і наркології розпочинається цикл ПАЦ зі спеціальності «Дитяча психіатрія», який триватиме до 26 вересня 2019 р.
  • На кафедрі загальної, дитячої, судової психіатрії і наркології розпочинається цикл ПАЦ зі спеціальності «Судово-психіатрична експертиза», який триватиме до 26 вересня 2019 р.
  • На кафедрі клінічної лабораторної діагностики розпочинається цикл ПАЦ зі спеціальності «Клінічна біохімія», який триватиме до 26 вересня 2019 р.
  • На кафедрі клінічної лабораторної діагностики розпочинається цикл ПАЦ зі спеціальності «Клінічна лабораторна діагностика», який триватиме до 26 вересня 2019 р.
  • На кафедрі ендокринології розпочинається цикл спеціалізація зі спеціальності «Ендокринологія», який триватиме до 28 листопада 2019 р.
  • На кафедрі ендокринології розпочинається цикл спеціалізація зі спеціальності «Дитяча ендокринологія», який триватиме до 28 листопада 2019 р.
  • На кафедрі загальної, дитячої, судової психіатрії і наркології розпочинається цикл спеціалізація зі спеціальності «Дитяча психіатрія», який триватиме до 28 листопада 2019 р.
  • На кафедрі кардіохірургії рентгенендоваскулярних та екстракорпоральних технологій розпочинається цикл спеціалізація зі спеціальності «Хірургія серця та магістральних судин», який триватиме до 31 грудня 2019 р.
  • На кафедрі клінічної лабораторної діагностики для лікарів-лаборантів, що підтверджують звання «лікар-спеціаліст» розпочинається цикл стажування з клінічної біохімії, який триватиме до 26 вересня 2019 р.
  • На кафедрі клінічної лабораторної діагностики для лікарів-лаборантів, що підтверджують звання «лікар-спеціаліст» розпочинається цикл стажування з клінічної лабораторної діагностики, який триватиме до 26 вересня 2019 р.
  • На кафедрі мікробіології, епідеміології та інфекційного контролю розпочинається цикл спеціалізація зі спеціальності «Бактеріологія», який триватиме до 31 грудня 2019 р.
  • На кафедрі онкології розпочинається цикл спеціалізація зі спеціальності «Ендоскопія», який триватиме до 31 грудня 2019 р.
  • На кафедрі урології розпочинається цикл спеціалізація зі спеціальності «Урологія», який триватиме до 31 грудня 2019 р.
  • На кафедрі функціональної діагностики розпочинається цикл спеціалізація зі спеціальності «Функціональна діагностика», який триватиме до 31 грудня 2019 р.

Четвер 29.08

• На кафедрі громадського здоров’я розпочинається виїзний цикл ТУ «Актуальні питання гігієни харчування», який триватиме до 27 вересня 2019 р.
  • На кафедрі громадського здоров`я розпочинається цикл спеціалізація зі спеціальності «Загальна гігієна», який триватиме до 31 грудня 2019 р.
  • На кафедрі хірургії серця та магістральних судин розпочинається цикл спеціалізація зі спеціальності «Хірургія серця і магістральних судин», який триватиме до 31 грудня 2019 р.

П’ятниця 30.08

• На кафедрі хірургії серця та магістральних судин розпочинається виїзний цикл ТУ «Вроджені вади серця», який триватиме до 30 вересня 2019 р.