Команда Європейської ліги професійного розвитку (ELPD) запрошує освітян вищих фармацевтичних навчальних закладів на міжнародне науково-педагогічне стажування на базі Uniwersytet Medyczny (Lublinie).

Вузькопрофільне стажування надасть вам нові теоретичні та практичні знання, ви опануєте новітніми унікальними методиками, набудете досвіду викладацької діяльності, обміняємося корисною інформацією із зарубіжними колегами та отримаєте нові наукові зв’язки.

Стажування для викладачів відбудеться в Польщі на базі Медичного Університету в місті Люблін.

Дати проведення стажування: 21 жовтня-19 листопада 2019 року

У програмі, зокрема, онлайн лекції: (будуть розміщені до опрацювання в форматі pdf на платформі):

1. Фінансові потоки для дослідників в галузі медицини з фондів ЄС, неурядових організацій, фондів, підприємств
  2. Правила подачі заявок на гранти – загальні елементи всіх джерел фінансування, в тому числі: структура бюджету, етапи досліджень, розрахунки дослідників за результатами досліджень
  3. Міжнародні дослідницькі проекти, що виконуються в дослідних групах. Специфіка побудови міжнародних проектів
  4. Джерела інформації про грантові програми з медицини.

Передбачено також відвідування ректорату Медичного Університету Любліна – презентація університету, атестація учасників тренінгу – написання тесту, церемонія вручення сертифікатів, відвідування центру експериментальної медицини, відділу і кафедри фармакогноза, кафедра та відділення прикладної фармації, кафедри фармацевтичної мікробіології з лабораторією мікробіологічної діагностики.

Більш детальна інформація - тут (https://elpd.com.ua/stazhuvannya-farm/).