На кафедрі загальної та невідкладної хірургії НМАПО імені П.Л. Шупика професором  П. Червяк, був презентований енциклопедичний біобібліографічний довідник «Медицина України в персоналіях» у трьох томах.

Книга містить короткі нариси життя й дані про внесок  у медицину лікарів та вчених-медиків України з часів праукраїнського світу, скіфської доби, часів Київської Русі, Російської імперії, Української Народної Республіки, СРСР, УРСР та незалежної України. Через життєписи висвітлена визначальна роль українців у творенні медицини Російської імперії, повертається історична справедливість про належність багатьох видатних вчених-медиків до України. Також подані біографічні довідки про видатних вчених та лікарів, яким за велінням долі довелося працювати не тільки в Україні, а й поза її межами.

Масив персоналій засвідчує великий, а в окремих напрямах визначальний внесок вчених-медиків та лікарів України у світову медицину.

В книзі згадані співробітники кафедри проф. О. Біляева, проф. А. Радзіховський, завідувач кафедри В. Крижевський.